„Tök-életes” nap volt!

A Makói Óvoda Erdélyi püspök utcai óvodaházában 2016. 10.14-én tartottuk a családi délutánunkat.

Ezen a napon a gyerekek szüleik közreműködésével tökfejeket gyurmázhattak, színezhettek, készíthettek tökfej-mécsestartót és tökmagképeket, részt vehettek tökfej-célbadobó versenyen és tökfaragáson is. Akadálypályáinkon az ügyességüket is próbára tehették. A fotósarkunkban a családok a nap témájához kapcsolódó környezetben fényképezkedhettek.

A napot a büféasztal kínálata tette teljessé: pattogatott kukorica, zsíros kenyér, sült tök, tea, és a szülők által készített sütemények széles kínálata várta a részt vevő családokat.

Köszönjük mindenkinek, aki a jó hangulatú délutánunk szervezésében és megvalósításában bármilyen formában segítséget nyújtott nekünk!

Csonkáné Sákovics Szilvia

óvodapedagógus