Get Adobe Flash player

Nagyszülők napja a nagycsoportos Süniseknél

Az idősek világnapja alkalmából vendégül hívtuk a nagycsoportosok nagyszüleit a Kassai Utcai Tagintézménybe. Nagyon sok kisgyermek nagymamája és nagypapája fogadta el a meghívásunkat.

A gyerekek lelkesen készültek az eseményre, boldogan tanulták a verseket, dalokat. A kókuszgolyó sütemény készítéséből mindenki kivette a részét. Őszi asztali díszt készítettünk ajándékba termések, gyertyák, szalagok felhasználásával. A gyerekek izgatottan mesélték, melyik ajándék, melyik Nagyszülőé lesz. A nagy napon öleléssel fogadták a vendégeket, akik meghatottan hallgatták a gyerekek műsorát. Mivel az állatok világnapja is erre az időszakra esett doboz- állatka készítésre invitáltuk a Vendégeket. Nagyon jól sikerültek az állatfigurák, a gyerekek és a Nagyszülők is nagyon élvezték a közös tevékenységet.

Szeretet vendégség zárta  ezt a szép napot!

Horváth-Varga Sándorné

 

óvodapedaógus