Emlékhely avatása

Hepp Attiláné Nagy–György Katalin egykori óvodavezetőnk, óvodai szakértőnk tiszteletére emlékhelyet avattunk az Erdélyi püspök utcai intézmény előtt.

Az emlékhely kialakítása során arra törekedtünk, hogy az emlékhely elemei gyermek méretűek, gyermek központúak legyenek. Így három kőkockán egy tölgyfa árnyékában pihenhetnek meg az arra járók.

A délelőtt folyamán beszédet mondott Farkas Éva Erzsébet Polgármester Asszony, majd ezt követően az emlékhelyet Kati gyermekeivel közösen leplezték le.

Intézményünk Pillangó nagycsoportja, megható műsorral készült az eseményre. A délután szakmai konferenciával folytatódott, amit minden évben, mármár hagyományosan az elhunyt pedagógus kollégák tiszteletére ajánlunk.

Udovecz Tímea

óvodapedagógus