Get Adobe Flash player

Pályázati eredmény

 

A Makói Óvoda Kálvin téri Tagintézménye 545.000.- ft vissza nem térítendő támogatást nyert „A hazai és határon túli óvodai tehetségkibontakoztató programok támogatása” „NTP-OTKP-17” című pályázaton.

Lehetőségünk nyílt ezzel logikus gondolkodást fejlesztő játékok vásárlására közel 400.000 ft. értékben.

Tehetséggondozó foglalkozásaink keretén belül az idei tanévben „Észbontogató” címmel a logikus gondolkodás terén kiemelkedő gyerekeket két tehetségműhely szervezésével tudjuk fejleszteni a Kálvin téri és a Hold utcai épületünkben. Nevelőtestületünk aktív szakvizsgázott pedagógusai elkötelezettek az esélyegyenlőség megteremtésére a tehetségfejlesztés, a felzárkóztatás területén egyaránt.

Az eszközök beszerzése megtörtént. A gyerekek nagy örömmel fogadták a logikai képességeket fejlesztő játékokat.